Batman: The Dark Knight Rises (APK+DATA)

Marketteki uygulamaya ulaşmak için bu barkodu okutunuz

Marketteki uygulamaya ulaşmak için bu barkodu okutunuz

 

 

Hayranları tarafından merakla beklenen yeni ve üçüncü Batman filmi olan Batman: The Dark Knight Rises Türkçe adı ile Batman: Kara Şövalye Yükseliyor filmi adına mobil oyunu piyasaya sürüldü. Üçlemenin son filmi olan Kara Şövalye Yükseliyor filminin mobil platformlar için oyununu Gameloft geliştirdi.

Batman filmlerinin sonuncusu olma özelliğini taşıyan Batman: The Dark Knight Rises’da Batman’in dünyasına gerçek anlamda dalacak ve bütün Batman hikayesine tanık olacak yeni karakterler ile tanışacaksınız. Batman’in Gotham City’i Bane’e karşı korumasını konu alan film 27 Temmuz 2012 itibariyle ülkemizde gösterime girdi.
  
 
Filmden sonra Batman’in bu muhteşem macerasına doyamayan kullanıcıların denemelerini şiddetle tavsiye ettiğimiz Batman: The Dark Knight Rises oyunu Android ve iOS platformları için geliştirildi, Google Play ve Apple Store’da yerini aldı bile.
  
 
APK LİNKİ
DATA LİNKLERİ
!!! KURULUM !!!
1. APK ve DATA dosyalarının hepsini indirin.
2. DATA dosyalarının aynı klasöre indiğinden emin olun.
3. İndirdiğiniz data dosyalarının uzantısı .001, .002, .003, .004 şeklinde olacaktır. Bu dosyaları .rar’dan çıkarabilmek için HJ Split programına ihtiyacımız var. Buraya tıklayarak HJ Split programını indirin ve bilgisyarınıza kurun. Programı açın JOIN’e tıklayın Input File’a sonu .001 olan dosyayı seçin. Output bölümüne ise dosyaları çıkarmak istediğiniz klasörü seçin.
4. APK ve DATA dosyalarını cihazınızdaki herhangi bir yere atın. (DATA’yı obb ye henüz atmıyoruz.)
5. APK’ yı yükleyin.
6. Şimdi “com.gameloft.android.ANMP.GloftKRHM” adlı dosyayı android/obb/ klasörünün içerisine atın.
7. Wi-Fi ve 3G’yi kapatın.
8. Ayarlardan otomatik tarih ve saati kapatın. Tarihin yılını 2011 yapın.
9. Oyunu çalıştırın ve bir süreliğine oynayın.
10. Ana Ekran’a gidin yani ev düğmesine basın oyundan exit diyerek çıkmayın.
11. Tarih ve Saat Ayarlarından tarihi tekrar 2013 yapın.
12. Oyunu tekrar çalıştırın. (Oyun maalesef ki durabilir, sorun değil sadece tekrar çalıştırın.)
13. Eğer oyun size tekrar DATA dosyasını indirin derse, NO ya basın ve oynamaya devam edin.
14. Oyun Çince olarak açılmaktadır. İngilizce’ye çevirmek için; 3. seçeneğe tıklayın, ardından 2. seçeneğe tıklayın ve USA(Amerika) bayrağına tıklayın.
15. İndirdiğiniz oyunda bütün aletler, bölümler açıktır ve hepsi max. seviyededir. Eğer oyuna sıfırdan başlamak isterseniz Options menüsünden Reset Data diyebilirsiniz. (Bu işlem geri alınamaz)
16. İyi Eğlenceler :)

Batman: The Dark Knight Rises (APK+DATA)” üzerine 16 düşünce

  1. Zübeyir boyaci

    yeni akpyi yukleyip dediginiz işlemleri tekrar yaptim bu sefer de oyunu açtığımda biraz bekledim daha sonra datalari indirmek icin wifi yada network secenekleri cikti daha sonra obb klasorundeki datalara baktim hepsi silinmis yardimci olursaniz srvinirim

    1. Ahmet Bilal ÇELİK Yazar

      yeni apk’yı sadece yükleyip ondan sonra oradan dataları yüklemeniz gerekiyor.eski data’lar eski apk içindi.Bu ise yeni bir wi-fi ağına bağlanıp indirirseniz oynıyabilirisiniz.

Bir Cevap Yazın